Co vám můžeme z internetového světa nabídnout?

Tvoříme moderní webové stránky a e-shopy, které nás i naše klienty naplňují radostí. Kromě elegantního čistého designu webu klademe důraz na funkčnost a použitelnost webu (UX) s nimiž úspěšně spojujeme online marketing a tvorbu atraktivního obsahu pro návštěvníky webu.

V oblasti internet marketingu si neustále rozšiřujeme obzory, vzděláváme se a objevujeme nové možnosti, jak našim klientům pomoci. Nejvíce nás baví PPC, SEO a správa zbožových srovnávačů Heureka a Zboží.cz, pro které nejraději využíváme nástroj Mergado.

Spolupracujte s námi

Jsme přátelská a otevřená firma, do naší práce vkládáme pozitivní energii a nadšení. Jsou nám vlastní vstřícné jednání, vůle vyhovět a najít vhodné řešení pro jakkoli specifické zadání. Mezi našimi klienty najdete malé i střední firmy, živnostníky, obce, neziskovky, ale i velké korporace nebo startup projekty.

Za každým novým projektem vidíme především člověka, někoho konkrétního, komu můžeme pomoci prostřednictvím našich znalostí, zkušeností a nápadů. Společně s vámi můžeme vytvořit něco nového, realizovat vaše vize. A to nás těší dělat. Protože společně dokážeme víc.